Фахівці Університету взяли участь у відкритті центру з питань хімічного, радіаційного та біологічного захисту в місті Амман Йорданського Хашимітського Королівства
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
8 листопада взято участь у відкритті регіонального центру підготовки спеціалістів з питань хімічного, радіаційного та біологічного захисту в місті Амман Йорданського Хашимітського Королівства.
У цьому заході взяли участь посол республіки Польща, представники всесвітньої організації охорони здоров’я з Італії та Франції, представники ООН, Японії, Республіки Польща, Чехії, Литви, Словаччини, Румунії, Республіки Молдова та Збройних сил Королівства Йорданії. Під час заходу усі учасники звернулися з підтримкою України та виявили бажання співпрацювати стосовно питань підготовки та забезпечення безпеки щодо інцидентів, пов’язаних з можливим використанням бойових отруйних речовин.