«СОЦІАЛЬНА РОБОТА: СТАНОВЛЕННЯ, ПЕРСПЕКТИВИ, РОЗВИТОК» ‒ в Університеті відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція

9 жовтня 2022 року з ініціативи кафедри соціальної роботи, управління та суспільних наук було організовано проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, курсантів та молодих вчених «Соціальна робота: становлення, перспективи, розвиток». Конференція проходила в режимі онлайн (ZOOM). Учасниками конференції стали понад 60 учасників з провідних закладів вищої освіти, а саме: Львівського національного університету імені Івана Франка, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, та інших.
У вступному слові проректор з наукового-дослідної роботи Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, професор Василь ПОПОВИЧ привітав учасників конференції та відзначив, що активні військові події 2022 р. в Україні демонструють актуальність та потрібність соціальної роботи для повноцінного функціонування суспільства. Начальник Навчально-наукового інституту психології та соціального захисту Василь КАРАБИН наголосив на тому, що соціальна робота спрямована на усі проблеми життя сучасної людини. Завідувач кафедри соціальної роботи, управління та суспільних наук, доктор педагогічних наук Андрій ЦЮПРИК відзначив актуальність тематики виступів учасників конференції та побажав усім активної творчої дискусії.
Під час роботи трьох секційних засідань обговорювалися питання, що стосуються особливостей соціальної роботи у воєнний та післявоєнний періоди, діяльності державних та громадських інституцій у сфері соціальної роботи, висвітлення досвіду соціальної роботи з різними групами клієнтів тощо.

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД: