Експозиційний проєкт Львівського історичного музею до 80-річчя Української Повстанської Армії був представлений для огляду в нашому Університеті
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
10 листопада експозиційний проєкт Львівського історичного музею до 80-річчя Української Повстанської Армії був представлений для огляду в Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності.
Складовими проєкту є стаціонарна виставка «Армія народу у боротьбі за незалежність», що розташована у Кам'яниці Корнякта (пл. Ринок, 6; ІІІ пов.) та пересувна (банерна) виставка «Армія нескорених», яка представлена у нашому закладі освіти.
Відвідувачів очікує цікава пізнавальна подорож у часі шляхом ознайомлення з історією створення й діяльністю УПА та можливістю побачити унікальні автентичні пам’ятки, багато з яких експонуються вперше. Зокрема, для огляду представлено: прапори ОУН, УПА, (у т.ч. прапор Степана Бандери); особисті речі упівців, членів їхніх родин (В. Кук, Дужі та ін.); зброя; зразки повстанського самвидаву; архівні документи, численні фотографії; мистецькі твори, присвячені УПА...
Долучились до створення виставки: Навчально-науковий інститут пожежної та техногенної безпеки разом із відділом виховної роботи та психологічного забезпечення та співробітниками Львівського історичного музею.
Складовими проєкту є стаціонарна виставка «Армія народу у боротьбі за незалежність», що розташована у Кам'яниці Корнякта (пл. Ринок, 6; ІІІ пов.) та пересувна (банерна) виставка «Армія нескорених», яка представлена у нашому закладі освіти.
Відвідувачів очікує цікава пізнавальна подорож у часі шляхом ознайомлення з історією створення й діяльністю УПА та можливістю побачити унікальні автентичні пам’ятки, багато з яких експонуються вперше. Зокрема, для огляду представлено: прапори ОУН, УПА, (у т.ч. прапор Степана Бандери); особисті речі упівців, членів їхніх родин (В. Кук, Дужі та ін.); зброя; зразки повстанського самвидаву; архівні документи, численні фотографії; мистецькі твори, присвячені УПА...
Долучились до створення виставки: Навчально-науковий інститут пожежної та техногенної безпеки разом із відділом виховної роботи та психологічного забезпечення та співробітниками Львівського історичного музею.