Екскурсія для учнів першого інноваційного приватного львівського ліцею PIPL Lyceum
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Викладач кафедри практичної психології та педагогіки Ксенія БЕРЕЗЯК організувала та провела профорієнтаційну екскурсію для учнів 7-8 класу першого інноваційного приватного львівського ліцею PIPL Lyceum. Учні відвідали музей Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, де ознайомилися з його історією, співпрацею з організаціями та навчальними закладами в інших країнах Європи. Також підлітки відвідали пересувну (банерну) виставку «Армія нескорених», університетську бібліотеку, оглянули приміщення для заняття спортом (спортзал, тренажерний зал). Особливу зацікавленість ліцеїстів викликало відвідання Психолого-тренувального полігону та огляд техніки нашої навчальної пожежно-рятувальної частини.
Супроводжувала групу учнів магістр спеціальності «Психологія» Христина ТАНЧИН, яка працює практичним психологом ліцею PIPL Lyceum.
Супроводжувала групу учнів магістр спеціальності «Психологія» Христина ТАНЧИН, яка працює практичним психологом ліцею PIPL Lyceum.