Науковці-менеджери взяли участь у 17-ій Міжнародній конференції CSIT 2022
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Науково-педагогічні працівники кафедри права та менеджменту у сфері цивільного захисту, зокрема д.т.н., професор Олег ЗАЧКО, к.т.н. Дмитро КОБИЛКІН та ад’юнкт спеціальності 073 «Менеджмент» Олег КОВАЛЬЧУК, взяли участь у секції «Управління проєктами» 17-ої Міжнародної конференції CSIT 2022, де представили результати наукового дослідження на тему «Критерії інтелектуального формування проєктних команд у безпеко-орієнтованій системі». Конференція у дистанційному форматі проходила англійською мовою, а за результами конференції будуть опубліковані статті, що індексуватимуться у наукометричній базі Scopus.