Іван Мовчан взяв участь у стратегічній сесії для представників громади
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Проректор Університету із стратегічного планування та контролю Іван МОВЧАН взяв участь у стратегічній сесії для представників громади, ТРО та місцевого самоврядування. Метою сесії було напрацювання практик та покращення наявних процесів військово-цивільного партнерства у контексті розбудови територіальної стійкості для ефективної протидії України зовнішній агресії. У заході також взяли участь урядовці, представники силових структур, бізнесу та громадських організацій. Захід організовано у межах спільного проєкту командування ТрО ЗСУ, Київської школи економіки, соціологічної компанії FAMA за підтримки Фонду Ханса Зайделя.