Студенти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності продовжують удосконалювати професійну майстерність
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Практичні навички залишаються одними із ключових елементів процесу підготовки кваліфікованих фахівців своєї справи. Для цього кафедра експлуатації транспортних засобів та пожежно-рятувальної техніки організувала та провела низку практичних занять. У межах вивчення дисципліни «Аварійно-рятувальна та інженерна техніка» педагогічний склад кафедри разом із студентами 3-го курсу Навчально-наукового інституту пожежної та техногенної безпеки (групи ПБ-36с та ПБ-35с) провели чотиригодинні практичні заняття, під час ознайомились з будовою, принципом роботи та відпрацювали навички у розрізанні металевої труби у вигляді імпровізованої металевої конструкції та деревини з використанням мотоінструменту (моторізу та мотопили), який використовується підрозділами ДСНС для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.