Студенти ЛДУБЖД відточують практичні навички
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Продовжується цикл практичних занять для студентів Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. На базі навчально-спортивного комплексу Університету із студентами другого курсу Навчально-наукового інституту пожежної та техногенної безпеки проведено практичні заняття з дисципліни «Пожежно-рятувальна підготовка». Заняття проводилися науково-практичними працівниками кафедри спеціально-рятувальної підготовки та фізичного виховання Михайлом Климʼюком та Дмитром Смоляком.
Вправи з пожежними драбинами проводяться з метою навчання техніки підйому у поверхи навчальної башти. Основний акцент при підйомі з штурмовою драбиною на висоту було зосереджено на дотриманні правил безпеки праці.