Правила успішного бізнесу

Правила успішного бізнесу
Відомо, що поради від провідних фахівців у своїй галузі  збагачують освітній багаж та допомагають підвищити рівень теоретичної і практичної обізнаності здобувачів вищої освіти. Зустрічі з практиками стали доброю традицією кафедри права та менеджменту у сфері цивільного захисту. Саме така зустріч відбулася за участі Лілії ЮНКО, власницею декількох бізнесів і співзасновницею фонду "Інші". Лілія розповіла про основні аспекти створення бізнесу, а також дала поради, як студентам-менеджерам реалізувати свої ідеї в проєкти, а проєкти в життя.
На зустрічі були також присутні НПП кафедри права та менеджменту у сфері цивільного захисту, які, разом з студентами, щиро дякують Лілії Юнко і Оthers_fund за цінні поради і практичний досвід.