Будівельні матеріали та конструкції і їх поведінка в умовах пожежі, студенти опановують нові практичні навики

Науково-педагогічні працівники кафедри наглядово-профілактичної діяльності та пожежної автоматики, зокрема начальник кафедри Олег Пазен та доцент кафедри Сергій Вовк, у навчально-науковій лабораторії пожежної безпеки провели лабораторні заняття з дисципліни «Будівельні матеріали та конструкції і їх поведінка в умовах пожежі» із здобувачами другого курсу Навчально-наукового інституту пожежної та техногенної безпеки. Під час занять здобувачі мали змогу застосувати здобуті теоретичні знання, самостійно провести дослідження із визначення групи горючих або важкогорючих будівельних матеріалів,  групи займистості та групи поширення полум’я їх поверхнею.