Продовжується цикл практичних занять для студентів Львівського державного університету безпеки життєдіяльності

На базі навчально-спортивного комплексу Університету із студентами другого курсу Навчально-наукового інституту пожежної та техногенної безпеки проведено практичні заняття з дисципліни «Пожежно-рятувальна підготовка». Заняття проводили науково-практичні працівники кафедри спеціально-рятувальної підготовки та фізичного виховання Ігор Кордіяка та Дмитро Смоляк.
Сьогодні студенти вивчали правильно, швидко, з дотриманням правил техніки безпеки в'язати подвійну рятувальну петлю на потерпілому та 4 способи кріплення рятувальної мотузки за конструкцію.
Вузли, які вивчались на занятті, використовуються пожежними для рятування людей, саморятування і страхування пожежних під час проведення гасіння пожеж, евакуації потерпілих та пов’язаних з цим  першочергових аварійно-рятувальних робіт.
«Рятувальник повинен володіти навичками безпомилкової в’язки вузлів, від цього може залежати безпека та швидкість проведення рятувальної операції. Правильно зав’язаний вузол – це фактор забезпечення безпеки рятувальника та потерпілого. Тому ми приділяємо особливу увагу техніці та швидкості в’язання вузлів», - розповідає викладач кафедри Ігор Кордіяка.