Стартували змагання з мініфутболу
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Сьогодні у спортзалі університету ЛДУБЖД відбулось відкриття спортивних змагань з міні-футболу.
У матчах візьмуть участь 10 команд із усіх структурних підрозділів університету. Змагання відкрив проректор зі стратегічного планування та контролю Іван Мовчан.
У матчах візьмуть участь 10 команд із усіх структурних підрозділів університету. Змагання відкрив проректор зі стратегічного планування та контролю Іван Мовчан.