Студенти опановують дисципліну «Електротехніка та пожежна профілактика в електроустановках»

В лабораторії електротехніки та пожежної профілактики електроустановок науково-педагогічні працівники кафедри наглядово-профілактичної діяльності та пожежної автоматики, а саме доценти Ігор Кравець, Андрій Кушнір та старший викладач Олег Шаповалов, провели лабораторні заняття з дисципліни «Електротехніка та пожежна профілактика в електроустановках» із здобувачами другого курсу Навчально-наукового інституту пожежної та техногенної безпеки на тему "Дослідження електричних кіл змінного струму при послідовному та паралельному з'єднанні активних та реактивних елементів".  Під час виконання лабораторної роботи здобувачі мали змогу застосувати здобуті теоретичні знання з цієї теми, самостійно скласти електричні кола, зняти необхідні виміри та дослідити явища резонансів напруги та струму в електричних колах змінного струму.