«16 днів проти насильства»: Ігор Коваль взяв участь у вебінарі

«16 днів проти насильства»: Ігор Коваль взяв участь у вебінарі
Заступник начальника відділу виховної, соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення Ігор КОВАЛЬ в рамках Щорічної Всесвітньої акції «16 днів проти насильства» взяв участь в онлайн вебінарі на тему «Сексуальне насильство під час війни – чим воно викликане, яким чином якнайкраще допомогти постраждалим». Лектором заходу виступила Рут Дорум, ізраїльська психотерапевтка, драматерапевтка, супервізорка, спеціалістка у терапії травми та кризовому втручанні. Рут Дорум має досвід роботи в центрі допомоги для жінок, які пережили сексуальне насильство. Працює з людьми, які переживають втрату, мають комплексну посттравму. Останні роки працює у своїй клініці у кібуці Ягур, проводить супервізійні групи та залучена до реалізації проєктів NATAL Israel.