«Разом протиДІЙмо насильству»: курсанти Університету взяли участь у смарт-зустрічі
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Днями у межах Всесвітньої акції «16 днів проти насильства» та на виконання Комплексної профілактичної програми міжвідомчої взаємодії з протидії торгівлі людьми, курсанти інституту Цивільного захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності взяли участь у смарт-зустрічі «Разом протиДІЙмо насильству». Під час заходу обговорили питання створення безпекового середовища, доступності та інклюзивності освіти, відповідальність за вчинення домашнього та гендерно зумовленого насильства, шляхи допомоги постраждалим особам та кривдникам.