Здобувачі освіти Університету закріпили теоретичні знання з дисципліни «Пожежна профілактика в населених пунктах» на стадіоні «Арена Львів»
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Викладачі кафедри наглядово-профілактичної діяльності та пожежної автоматики Роман Веселівський та Марта Пелешко закріпили здобуті здобувачами групи ПБ-43 теоретичні знання з дисципліни «Пожежна профілактика в населених пунктах» шляхом здійснення перевірки протипожежного стану та утримання систем протипожежного захисту будівлі стадіону “Арена Львів”.
Метою проведеного заняття є підготовка фахівців пожежної справи до самостійної роботи з оцінки протипожежного стану спортивних та фізкультурно-оздоровчих споруд.
Дата:
Середа, 7 Грудень, 2022 - 14:30