Курсанти Університету зустрілись із членом паралімпійської збірної України Богданом Гриненком
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Сьогодні у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулась зустріч курсантів Навчально-наукового інституту цивільного захисту із заслуженим майстром спорту України, золотим призером паралімпіади у Ріо-деЖенейро 2016 році, членом паралімпійської збірної України Богданом Гриненком. Захід відбувся в межах акції "16 днів проти насильства". Богдан розповів присутнім історію свого життя, поділився досвідом та закликав ніколи не зупинятись та скільки б не було перешкод завжди йти впевнено до здійснення своїх мрій.