В ЛДУБЖД відбулося обговорення освітніх програм на кафедрі практичної психології та педагогіки

У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулося обговорення освітніх програм:
ОПП «Практична психологія» за спеціальністю 053 «Психологія» для першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів освіти;
ОПП «Екстремальна психологія» за спеціальністю 053 «Психологія» для першого (бакалаврського) рівня;
ОНП «Професійна освіта» за спеціальністю 015 «Професійна освіта» третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти.
В обговоренні взяли участь керівництво Навчально-наукового інституту психології та соціального захисту, науково-педагогічні працівники кафедри практичної психології та педагогіки, стейкхолдери, випускники та здобувачі вищої освіти.
Стейкхолдерами виступили представники установ, де працюють, або в майбутньому можуть працювати випускники кафедри: заступник директора Інституту управління, психології та безпеки ЛДУВС, доктор юридичних наук, професор Зоряна Кісіль; начальник кафедри морально-психологічного забезпечення НАСВ імені Гетьмана Петра Сагайдачного, доктор педагогічних наук, доцент Олександр Капінус; доцент ВСП «Львівський ННЦ ПО» НПУ ім. М.П. Драгоманова, доктор педагогічних наук, доцент Юлія Колісник-Гуменюк; директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області Володимир Бобко; доцент кафедри педагогіки та психології ЛДУФК ім. І. Боберського, канд. пед. наук, доцент Тетяна Матвійчук; заступник начальника з виховної, соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення Ігор КОВАЛЬ. Також в обговоренні взяли участь випускники та здобувачі вищої освіти.
У ході заходу учасники розглянули компетентності та програмні результати навчання за освітніми програмами та процес формування баз навчальних практик.
Кафедра практичної психології та педагогіки ЛДУБЖД запрошує стейкхолдерів (студентів та випускників, академічну спільноту) надсилати свої пропозиції на кафедральну пошту: [email protected]
Також пропозиції щодо внесення змін до освітніх програм можна надсилати на електронну пошту навчально-методичного центру Університету: [email protected].

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД: