Відбувся тренінг на тему "Комфортна атмосфера у колективі"
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Кожен новий колектив проходить певні стадії знайомства та зближення. Для підтримки мотивації до дружніх взаємин, 7 грудня проведено тренінг на тему "Комфортна атмосфера у колективі". Викладач кафедри практичної психології та педагогіки Христина НАВИТКА виступила у ролі тренера, а курсантки 3-го курсу освітньої програми "Практична психологія" - її асистентами. Першокурсники освітньої програми "Кібербезпека" були учасниками тренінгу. Вони вчились розуміти один одного, координувати свої дії, ролі та функції у групі для покращення взаємодії в команді.
Такі заняття мотивують студентів до самовдосконалення, рефлексії, оволодіння механізмами комунікативної компетентності. Учасники тренінгу відзначили наскільки важливе значення згуртованості у колективі для побудови ефективної командної взаємодії.
Такі заняття мотивують студентів до самовдосконалення, рефлексії, оволодіння механізмами комунікативної компетентності. Учасники тренінгу відзначили наскільки важливе значення згуртованості у колективі для побудови ефективної командної взаємодії.