УЧАСТЬ У ПРОЄКТІ «КАМПУС ВЧЕНОГО»
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Катерина КОРОЛЬ та Ірина ФЕДІВ взяли участь у тренінговому проєкті «Кампус вченого», що був організований Офісом підтримки вченого.
Головна мета заходу - формування унікального майданчика, комунікативної платформи для вчених з метою популяризації наукових, освітніх і технологічних досягнень, обміну практичним досвідом, створення освітньо-наукового консорціуму для підтримки та розвитку вчених.
Головна мета заходу - формування унікального майданчика, комунікативної платформи для вчених з метою популяризації наукових, освітніх і технологічних досягнень, обміну практичним досвідом, створення освітньо-наукового консорціуму для підтримки та розвитку вчених.