Здобувач освітньої програми «Комп'ютерні науки» став призером конкурсу "IT Pet Project Student Competition" від компанії GlobalLogic Education

Днями відбулась фінальна частина конкурсу "IT Pet Project Student Competition", організованого ІТ-компанією GlobalLogic, в якому одним із семи переможців став здобувач 4 курсу освітньої програми «Комп'ютерні науки» Віталій ЯКОВЧУК. У конкурсі взяли участь студенти більшості технічних університетів України, де мали змогу представляти власні проєкти або їх прототипи у формі desktop- чи web-застосунку, мобільної аплікації, інфраструктури в хмарі, пристрою чи вбудованої системи тощо. Основною вимогою до проєктів була їх орієнтація на покращення життя людей та допомогу людям. Віталій Яковчук представив прототип власноруч розробленого інтерактивного симулятора, що дозволяє відпрацьовувати у форматі гри практичні навички щодо порятунку людей. Інтерактивний симулятор орієнтований як індивідуального застосування, так і в складі команди (рятувального відділення тощо). Втілення означеної розробки дозволить покращити процес підготовки майбутніх рятувальників, підвищити їх технічні й тактичні компетентності, а також буде корисним для пересічних громадян з метою підвищення їх власних безпекових компетенцій. Симулятор включає в себе низку підсистем, від керування протипожежним автомобілем, поводження з рятувальним оснащенням (до прикладу вогнегасником), і аж до проведення евакуаційних заходів з небезпечної зони. Окрім високої оцінки, переможців конкурсу було нагороджено цінними подарунками від компанії!