Коляда хорового колективу ЛДУБЖД у ГУ ДСНС у Львівській області

Коляда хорового колективу ЛДУБЖД у ГУ ДСНС у Львівській області
Хоровий колектив Львівського державного університету безпеки життєдіяльності із гучною колядою привітав працівників ГУ ДСНС у Львівській області із прийдешніми святами. Талановиті юнаки та дівчата колядували, віншували та поділились духом Різдва із присутніми.
«Хоч би де ми були, ми будемо сьогодні разом. Ми загадаємо бажання. Одне на всіх. І відчуємо радість. Одну на всіх. І зрозуміємо істину. Одну на всіх.
 Ми будемо відзначати свої свята! Як завжди. Ми будемо усміхатись і радіти. Як завжди. Відмінність одна: ми не будемо чекати дива, адже творимо його самі. Христос народився! Славімо його!» - завіншували курсанти та студенти нашого Університету.