Українська Англійська

ЛДУБЖД

НЕМОЖЛИВЕ – МОЖЛИВЕ, АБО ЯК ПЕРЕТВОРИТИ НАВЧАННЯ У ЗАХОПЛИВУ ПРИГОДУ!

Версия для печати
НЕМОЖЛИВЕ – МОЖЛИВЕ,  АБО ЯК ПЕРЕТВОРИТИ НАВЧАННЯ У ЗАХОПЛИВУ ПРИГОДУ!
НЕМОЖЛИВЕ – МОЖЛИВЕ, АБО ЯК ПЕРЕТВОРИТИ НАВЧАННЯ У ЗАХОПЛИВУ ПРИГОДУ!
Якісна освіта базується на практичному застосуванні знань і формуванні компетенцій та впевнено відступає від сухої академічної теорії. Тому команда фахівців кафедри права та менеджменту у сфері цивільного захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності завжди працює над питаннями як вчитися цікавіше та перетворити навчання у захопливу пригоду, яка продукує емоційне задоволення і користь у майбутньому.  Допомагають у реалізації мети кафедри успішні практики, зокрема Лілія ЮНКО. 
Варто відзначити, що під час уже третьої зустрічі з Лілією проводився конкурс серед студентів на найкращий бізнес-план власної підприємницької ідеї. Здорова конкуренція, емоційна захопленість, відповідальність за команду й бажання перемогти, що є основними рисами менеджерів, панували у презентаційному представленні бізнес-планів. 
Перемогу в конкурсі, яку Лілія оголосила у відеозверненні, проаналізувавши усі слабкі і сильні сторони 12 представлених проєктів та враховуючи якість їх презентації,  здобула команда за участі студентів спеціальності 073 «Менеддмент» Софії БАС, Вікторії БОШКО, Вікторії ЖЕНЧУР, Марії ЛАЗІВСЬКОЇ, Людмили ПАЛАМАР, Анастасії МОГИЛЕВСЬКОЇ за бізнес-план «Time to inventure» та отримала нагороду – місячний абонемент у  Differ Sport Lifestyle Center, власницею якого і є Лілія Юнко. Також Ліля відзначила усі 12 бізнес-планів за цікаві ідеї та креативність. Вітаємо і пишаємося здобувачами вищої освіти спеціальності «Менеджмент» і командно працюємо над формуванням компетентнісної освіти на предметному та міжпредметному рівнях.
.
 
 
 
 

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

[email protected]

Пошта Університету

Телефон звернення
щодо сексуальних домагань та проявів дискримінації
​тел. (032) 233-15-02