Продовження співпраці Львівського державного університету безпеки життєдіяльності з Кінгстонським університетом (м. Лондон, Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії)

З 09 до 13 січня 2023 року делегація Львівського державного університету безпеки життєдіяльності в особах ректора Університету, професора Мирослава КОВАЛЯ та доцента кафедри права та менеджменту у сфері цивільного захисту Дмитра КОБИЛКІНА перебували з робочим візитом у Кінгстонському університеті (м. Лондон, Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії).
У межах візиту відбулися офіційні зустрічі з ректором Кінгстонського університету, професором Стівеном СПАЄРОМ, деканом факультету інженерії, комп’ютерних та природничих наук, професором Аміром АЛАНІ та начальником відділу міжнародного навчання за кордоном, доктором Джоном-Антоном КАРБОНЕЛЛОМ під час яких обговорено план реалізації нових спільних проєктів у сфері вищої освіти надалі та досягнуто домовленості про співпрацю між інституціями. Делегація ознайомилася із системою менеджменту Кінгстонського університету, взяла участь у консультаціях з питань Європейської кредитно-трансферної системи, провела низку лекцій та семінарів для студентів за різними спеціальностями та освітніми програмами.
Також відбулася робоча зустріч із курсантами та студентами Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, які проходять навчання у Кінгстонському університеті в межах реалізації проєкту Еразмус+ та здобувають освіту за шістьма освітньо-професійними програмами: пожежна безпека, цивільна безпека, екологія, філологія, комп’ютерні науки та кібербезпека.