Українська Англійська

ЛДУБЖД

«Erasmus+» – програма, яка змінює життя

Версия для печати
«Erasmus+» –  програма, яка змінює життя
«Erasmus+» – програма, яка змінює життя
Саме ця програма дозволяє здобувачам вищої освіти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності у період свого студентства здобувати нові знання в іноземних закладах освіти та одночасно подорожувати й проживати у країнах Європи та здобувати нові емоції.
Днями здобувачка освітньої програми "Комп'ютерні науки" Валерія Мідянка завершила семестрове навчання за програмою академічної мобільності  Erasmus+ у Estonian Academy of Security Science (м. Таллінн).
Разом зі студенткою Університету за програмою академічної мобільності навчались студенти з Німеччини, Румунії, Болгарії, Нідерландів, Словаччини та Угорщини. "Разом нас було 21. Всі ми навчались на різних спеціальностях. У майбутньому хтось буде рятувальником, хтось поліціянтом, а хтось захищатиме простір від кіберзагроз та займатиметься розробленням корисних програм для захисту населення та громадян", –  слова Валерії під час захисту результатів навчання. 
Світлі емоції від освітньої ініціативи Університету можна спостерігати ще із однієї цитати Валерії: "Перший місяць не був легким, але зараз я згадую це як велику пригоду: ти сама в незнайомому місті, проте якою же сильною ти стаєш після того, як пройшла всі випробування та змогла там облаштуватись. Особливо радісні є спогади, коли з кимось знайомишся на вулиці, розмовляєш з незнайомцями, намагаєшся щось у них запитати англійською."
За період мобільності Валерія Мідянка вивчала низку різних предметів, зокрема, "Дронові операції" та "Геоінформаційні технології в рятувальній сфері". Одержані знання та практичні навички застосування сучасних інформаційних технологій в рятувальній сфері дозволять впроваджувати сучасні розробки у процесах цифровізації діяльності рятувальних підрозділів.

Якщо ви хочете спробувати себе у чомусь новому, отримати практичний досвід та навчання за кордоном, зробити собі виклик – навчайтесь за програмою Erasmus+!
.
 
 
 
 

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

[email protected]

Пошта Університету

Телефон звернення
щодо сексуальних домагань та проявів дискримінації
​тел. (032) 233-15-02