Науково-педагогічні працівники ЛДУ БЖД проводять семінари в Кінгстонському університеті (Велика Британія)

У межах реалізації міжнародного проєкту "Erasmus+" у Кінгстонському університеті (Лондон, Великобританія) з 23 до 28 січня 2023 року з  академічним візитом перебувають  троє науково-педагогічних працівників Львівського державного університету безпеки життєдіяльності: начальник кафедри цивільного захисту та комп‘ютерного моделювання екогеофізичних процесів, д.т.н., підполковник служби цивільного захисту, доцент Роман Яковчук, доцент кафедри інформаційних технологій та систем електронних комунікацій, к.т.н., доцент, майор служби цивільного захисту Назарій Бурак та викладач кафедри наглядово-профілактичної діяльності та пожежної автоматики, підполковник служби цивільного захисту Інна Оношко.
Упродовж тижня учасники делегації проводили заняття для студентів та наукових працівників Університету, а також семінари з висвітленням основних досягнень у сфері пожежної безпеки, цивільного захисту, інформаційних технологій та захисту інформації. Також відбулась зустріч зі студентами ЛДУ БЖД, які перебувають на навчанні в Кінгстонському університеті.
Метою візиту є налагодження академічної та наукової співпраці між університетами та створення сприятливих умов для реалізації освітньої мобільності як здобувачів освіти, так і викладачів обох навчальних закладів.
25 січня у межах реалізації проєкту ERASMUS+ для викладачів та студентів Кінгстонського університету (м. Лондон, Великобританія) були проведені такі наукові семінари:
“Information Technologies in Ukraine: analysis of current state in condition of war” (доповідач – Назар Бурак);
“Numerical simulation of fire spread on facade heat insulating system using FDS” (доповідач – Роман Яковчук);
“The impacts of missiles attacks on Ukrainian critical infrastructure” (доповідач – Інна Оношко).
Тематики семінарів викликали зацікавленість у присутніх. Після доповідей відбулося обговорення зазначених проблем в розрізі глобального  інформаційного напруження, проблем пожежної та техногенної безпеки й цивільного захисту  та можливих шляхів співпраці надалі.

Дата:

П'ятниця, 27 Січень, 2023 - 13:00