У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності продовжуються змагання з настільного тенісу
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
У змаганнях беруть участь найкращі спортсмени у сфері тенісу. Під час відкриття заходу начальник кафедри спеціально-рятувальної підготовки та фізичного виховання Андрій Ковальчук побажав учасникам успіху. Хлопці та дівчата змагаються у чемпіонаті на першість інститутів та чемпіонаті на першість Університету.