В Університеті проведено цикл теоретичних та практичних занять для майбутніх фахівців із безпеки в освітньому середовищі
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Науково-педагогічні працівники кафедри наглядово-профілактичної діяльності та пожежної автоматики провели серію занять для майбутніх фахівців з безпеки в освітньому середовищі, які проходять навчання у Львівському державному університеті внутрішніх справ. На заняття завітало 25 фахівців з 15 областей України. Протягом дня науково-педагогічні працівники Університету ознайомили їх із організаційними заходами щодо забезпечення цивільної та пожежної безпеки, загальними вимогами пожежної безпеки до утримання територій, будинків, приміщень, споруд, евакуаційних шляхів і виходів, вимоги до утримання технічних засобів протипожежного захисту, загальними вимогами до систем протипожежного захисту та електричних мереж тощо.