Пожежна профілактика в населених пунктах: курсанти Університету закріплюють здобуті знання
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Днями викладачі кафедри наглядово-профілактичної діяльності та пожежної автоматики Марта Пелешко та Інна Оношко провели практичне заняття зі здобувачами групи ПБ-32к з дисципліни «Пожежна профілактика в населених пунктах». Курсанти закріпили здобуті знання шляхом здійснення перевірки протипожежного стану та утримання систем протипожежного захисту висотного будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та немеханізованим підземним паркінгом житлового комплексу Avalon Up (це найвищі будівлі у нашому місті та найвищі житлові будівлі в західному регіоні України).