Курсанти ЛДУБЖД удосконалюють теоретичні знання на практиці
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Із здобувачами 2-го курсу вищої освіти Навчально-наукового інституту пожежної та техногенної безпеки відбулося практичне заняття на базі ГУ ДСНС України у Львівській області на тему «Вивчення матеріалів дослідження пожеж». Під керівництвом науково-педагогічних працівників кафедри наглядово-профілактичної діяльності та пожежної автоматики Ігоря Кравця та Андрія Кушніра курсанти мали змогу ознайомитися з матеріально-технічною базою дослідно-випробувальної лабораторії, методами дослідження пожеж та експертними висновками. Такі заняття формують у здобувачів освіти навички до здійснення дослідницької роботи, вивчення методології проведення експериментальних досліджень, здатності оцінювати характеристики пожежної безпеки речовин і матеріалів.