УНІВЕРСИТЕТ РОЗШИРЮЄ ПРОВАДЖЕННЯ ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В ГАЛУЗІ ЦИВІЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Днями в Університеті працювала експертна комісія МОН України щодо отримання ліцензій на розширення провадження освітньої діяльності за освітньо-професійною програмою «Пожежогасіння та аварійно-рятувальні роботи» зі спеціальності 261 «Пожежна безпека» на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти та освітньо-професійною програмою «Управління пожежною безпекою» зі спеціальності 261 «Пожежна безпека» на другому (магістерському) рівні вищої освіти.
Комісія оглянула матеріально-технічну базу, що використовується під час реалізації освітніх програм, соціальну інфраструктуру Університету, перевірила документацію та методичне забезпечення освітнього процесу. Під час роботи комісії відбулися зустрічі з представниками адміністрації Університету та академічним персоналом.