Співпраця з Львівським міським центром соціальних служб
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
В Університеті відбулася зустріч керівництва Навчально-наукового інституту психології та соціального захисту і кафедри практичної психології та педагогіки із заступником директора Львівського міського центру соціальних служб Марією Степановою. У межах профорієнтаційного проєкту «Простір вибору» обговорено деталі співпраці кафедри практичної психології та педагогіки ЛДУ БЖД і Львівського міського центру соціальних служб. Під час зустрічі було розглянуто детальний план проєкту та узгоджено участь науково-педагогічних працівників кафедри практичної психології та педагогіки зі здобувачами вищої освіти спеціальності 053 «Психологія» у цьому проєкті.