Робота рятувальників в умовах війни: делегація Університету презентувала ЛДУБЖД у Фінляндії
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Представники Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Микола СИЧЕВСЬКИЙ та Олександр ЛАЗАРЕНКО розпочали робочий візит у Фінляндську Республіку на запрошення мерії м. Порі. Під час візиту вони взяли участь у конференції, присвяченій війні в Україні, презентували Університет і досвід пожежних-рятувальників України в умовах війни.
Також було проведено робочу зустріч з мером міста Порі та відвідано найбільший полігон Фінляндії для підготовки рятувальників, військових та інших служб, що залучаються до ліквідації надзвичайних ситуацій. Під час зустрічі з адміністрацією міста Порі було обговорено можливі варіанти майбутньої співпраці Університету та шляхи реалізації спільних проєктів.
Також було проведено робочу зустріч з мером міста Порі та відвідано найбільший полігон Фінляндії для підготовки рятувальників, військових та інших служб, що залучаються до ліквідації надзвичайних ситуацій. Під час зустрічі з адміністрацією міста Порі було обговорено можливі варіанти майбутньої співпраці Університету та шляхи реалізації спільних проєктів.