Майбутні інструктори з Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області проходять тренінг на базі навчально-тренувального полігону ЛДУ БЖД

На базі навчально-тренувального полігону Львівського державного університету безпеки життєдіяльності розпочались тренінги для майбутніх інструкторів з Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області. Метою цих тренінгів є ознайомлення з можливостями сучасного навчально-тренувального полігону та підготовка на його базі кваліфікованих інструкторів для проведення занять з практичної підготовки газодимозахисників до роботи в непридатному для дихання середовищі під час вогневих впливів та високої температури.
Комплекс навчального тренінгу включає теоретичний та практичний блоки. Першого дня колеги з івано-франківського гарнізону мали змогу відпрацювати здобуті теоретичні навички на вогневому модулі та газовому тренажері. Функціонал цієї  підготовки включає в себе особливості розвитку пожеж в огородженні на модельному макеті приміщення та у вогневому модулі, де ознайомились із такими явищами як флешовер та бекдрафт і практично відпрацювали тактичні прийоми гасіння пожеж в огородженні. На газовому тренажері проводилось відпрацювання методики роботи у складі ланки ГДЗС під час факельного горіння газу.
Другий день був присвячений вивченню можливостей багатофункціонального тренажеру контейнерного типу. Майбутні інструктори вивчали основи оперування вогнегасними струменями та здійснювали практичне відпрацювання порядку проведення розвідки в складі ланок ГДЗС, проведення вентиляцій в приміщеннях, включаючи гідравлічну. Два дні тренінгів проводились під керівництвом заступника начальника кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт, полковника служби цивільного захисту Василя ЛУЩА та доцента кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт, підполковника служби цивільного захисту Олександра ЛАЗАРЕНКА.

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД: