Здобувачі вищої освіти 4 курсу спеціальності 035 «Філологія» закінчили педагогічну практику

Практика тривала два тижні – з 06 березня до 17 березня. Базами практики були гімназії, ліцеї, загальноосвітні львівські школи та загальноосвітні школи різних міст України, а також приватні освітні центри. Під час проходження практики студенти відвідували уроки іноземної мови, самостійно проводили пробні та залікові заняття, виховні заходи з учнями. Такий вид навчально-педагогічної роботи надає студентам можливість спробувати себе в ролі вчителя іноземної мови, навчитися оцінювати, аналізувати та проводити уроки відповідно до методичних та педагогічних вимог. Також це чудова нагода для психологічної адаптації студентів до реальних умов праці  та професійного вибору у майбутньому. Впродовж практики закріплюються й поглиблюються теоретичні знання, що були набуті у закладі вищої освіти, виробляються професійні вміння й навички, розвиваються творчі здібності, педагогічне мислення, інтенсифікується процес формування професійних особистісних рис. Наші здобувачі діляться враженнями від практики:
Катерина БАБЕНКО:
- Я проходила практику в Городоцькому НВК №2. У мене залишилися лише позитивні враження. Вчителька англійської мови допомагала в організації навчального процесу. Учні були активними та сумлінними на уроках. Це був чудовий досвід!
Марія САВЧАК:
- Проходила практику в Рава-Руському професійному ліцеї. Впродовж практики я спостерігала й аналізувала роботу вчителя та діяльність студентів під час занять. Мала змогу провести тематичні заняття, спираючись на обрану спеціальність студентами. Найцікавішим виявився урок для перукарів, де розглядали потрібну професійну лексику.
Практика залишила у мене лише позитивні враження. Дякую Рава-Руському професійному ліцею та Львівському державному університету безпеки життєдіяльності за таку можливість!
Вікторія РИБАК:
- Я проходила практику у середній загальноосвітній школі №22 ім. В. Стефаника м. Львова і хочу поділитись враженнями. Якщо чесно, я довго сумнівалась, чи зможу бути викладачем і чи сприймуть мене діти. Зараз я повністю переконана, що мені це подобається і зможу з ними працювати. Особливо мені сподобались молодші класи, привітні й допитливі. Цей досвід безцінний і запам'ятається надовго в моєму житті.

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД: