У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулась XVIII Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених, курсантів та студентів «Проблеми та перспективи розвитку системи безпеки життєдіяльності»

30 березня 2023 року у Львівському державному університеті безпеки відбулась щорічна, уже вісімнадцята Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених, курсантів та студентів «Проблеми та перспективи розвитку системи безпеки життєдіяльності».
Конференція проведена з метою сприяння вирішенню проблем розвитку безпеки життєдіяльності та визначенню перспектив на майбутній період, а також застосуванню передових наукових досягнень у галузі цивільної, пожежної, техногенно-екологічної, інформаційної безпеки, охорони праці та соціальних, психолого-педагогічних аспектів безпеки життєдіяльності.
У роботі конференції взяли участь близько 150 молодих учених, курсантів та студентів Університету та інших закладів освіти, як з України так і інших країн світу. Серед зареєстрованих учасників 47 наукових та науково-педагогічних працівників. В цілому на конференції було представлено 19 закладів освіти з України, Польщі, Литви та Німеччини. Доповідачі виступили на пленарних і секційних засіданнях очно та в режимі відеоконференції.
Учасники заслухали та обговорили доповіді з проблем пожежної та техногенної безпеки, організаційно-правових аспектів забезпечення безпеки життєдіяльності, організації проведення аварійно-рятувальних робіт та гасіння пожеж, екологічних аспектів безпеки життєдіяльності, інформаційних технологій в безпеці життєдіяльності, природничо-наукових аспектів в безпеці життєдіяльності, промислової безпеки та охорони праці, управління проектами та програмами у сфері безпеки життєдіяльності, цивільного захисту.
Особливу увагу було зосереджено на питаннях підвищення рівня захищеності об’єктів та населених пунктів, організації та порядку проведення аварійно-рятувальних робіт, захисту населення, територій та об’єктів від надзвичайних ситуацій, зокрема в умовах російської військової агресії.
У заході взяв участь заступник директора Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям Роман Рудак.