У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулось чергове засідання Вченої ради

26 квітня відбулося чергове засідання Вченої ради Університету. Перед початком засідання голова Вченої ради, ректор, професор Мирослав Коваль вручив атестат старшого дослідника Сергію Ємельяненку та атестат доцента Павлині Дубинецькій.
Почесною золотою відзнакою за вагомий внесок у розвиток вітчизняної літератури, збереження та популяризацію національної культури, плідну літературну діяльність та значні творчі досягнення, а також орденом «За розбудову України» та  дипломом Національної академії наук України за особистий
внесок у розбудову
громадянського суспільства України та як учасника Всеукраїнського проекту «Україна очима митців" нагороджено професора Григорія Васяновича.
У ході засідання Вчена рада затвердила Правила прийому на навчання в Університет у 2023 році та Положення про приймальну комісію Університету. Начальник навчально-методичного центру Микола Сичевський та заступники начальників навчально-наукових інститутів з навчально-наукової роботи Іван Паснак, Ольга Меньшикова й Ірина Бабій доповіли про зміни, які були внесені до освітньо-професійних програм підготовки здобувачів вищої освіти.  Після обговорення ухвалено зміни до освітньо-професійних програм бакалаврів та магістрів. Вчена рада присвоїла гриф навчальним посібникам: “Практикум з теплотехніки” (автор – Роман Лозинський), “Етика  та академічна доброчесність в освіті і науці” (автори – Григорій Васянович, Вікторія Логвиненко, Емілія Костишин).
Шляхом таємного голосування Вчена рада висунула три кандидатури вчених, а саме: Василя Карабина, Павла Босака, Дмитра Кобилкіна на обласну премію для працівників наукових установ і закладів вищої освіти Львівської області у 2023 році. Також шляхом таємного голосування присвоєно вчене звання професора кафедри практичної психології та педагогіки Роксолані Сірко та вчене звання доцента кафедри екологічної безпеки Павлу Босаку.

Дата:

Середа, 26 Квітень, 2023 - 18:45