У Вільнюсі науковці ЛДУБЖД обговорили проблеми інженерії довкілля на міжнародній конференції

У Вільнюсі науковці ЛДУБЖД  обговорили проблеми інженерії довкілля на міжнародній конференції
Т.в.о. проректора університету з науково-дослідної роботи, полковник служби цивільного захисту Василь Попович та ад'юнкт денної форми навчання, капітан служби цивільного захисту Ірина Федів взяли участь у 12-й Міжнародній науковій конференції "Інженерія довкілля", яка проходила на базі Вільнюського технічного університету ім. Гедимінаса у м. Вільнюс, Литва.

Конференція надала змогу науковцям, інженерам, менеджерам і професіоналам з усього світу підбити підсумки досліджень з інженерної екології і висвітлити проблеми функціонування різноманітних об'єктів.

Основні цілі конференції «Інженерія довкілля»:

сприяти прямим дискусіям і різнобічній співпраці між дослідниками з литовських та закордонних наукових і освітніх установ, інженерами, представниками промисловості та муніципалітетів;

об'єднати потенційних партнерів для успішної, довгострокової та безперервної співпраці з екологічної інженерії;

обговорити напрямки розвитку прикладних досліджень та впровадження сучасних досліджень у практику надалі.

Василь Попович виступив із доповіддю щодо особливостей ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій під час війни. Досягнуто низку домовленостей щодо співпраці між університетами надалі, спільних публікацій в журналах з інженерії із високим індексом цитування, спільних проєктів та досліджень. Також представив постерну публікацію "RAILWAY INFRUSTRUCTURE OF UKRAINE AS A FACTOR OF SOIL CHEMICAL HAZARD (ANALYTICAL OVERVIEW)" (співавтори - Ю. Данченко, І. Шукель, П. Босак). Ірина Федів представила постерну публікацію "SUSTAINABLE TECHNOLOGY OF WASTEWATER TREATMENT BY ENVIRONMENTALLY FRIENDLY MODIFIED NATURAL SORBENTS FOR REMOVAL OF NITROGEN AND PHOSPHORUS" (співавтори - К. Степова,  J. Šarko, A. Mažeikienė), продемонструвавши результати досліджень у межах виконання українсько-литовського проекту, який реалізовується у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності.

Дата:

П'ятниця, 28 Квітень, 2023 - 20:30