Відповідальні за протипожежний стан ТОВ «ОККО-ДРАЙВ» підвищують кваліфікацію на базі ЛДУ БЖД

Враховуючи специфіку виробничої діяльності працівників ТОВ «ОККО-ДРАЙВ», яких направило підприємство, теми програми передбачали поглиблене вивчення та оволодіння відповідними навичками з надання домедичної допомоги потерпілим і постраждалим на автозаправних станціях у випадку надзвичайної ситуації та послідовність ліквідації пожеж на автозаправних станціях газового модульного резервуару та резервуарів з нафтопродуктами.
Навчання (підвищення кваліфікації) здійснювалось 10.05.2023 на базі навчально-тренувального полігону Університету з використанням сучасного спеціалізованого обладнання і техніки (газового модуля АЗС, манекенів, тренажерів тощо). До проведення занять, крім науково-педагогічних працівників (далі – НПП) Інституту післядипломної освіти (СЛОБОДЯНИК Володимир, БІЛИК Степан), залучались найдосвідченіші НПП кафедри  пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт (ВЕЛИКИЙ Ярема, ПАРХОМЕНКО Володимир-Петро), кафедри охорони праці та промислової безпеки (ТЕЛЕГІНА Галина).
Злагоджена та професійна робота НПП забезпечила досягнення мети та завдання навчання (підвищення кваліфікації). Слухачі отримали відповідні знання та навички, переконалися на власному досвіді, що під час надзвичайної ситуації встановлений алгоритм дій та відповідальна їх робота забезпечать безпеку оточення й успішну ліквідацію надзвичайної ситуації до прибуття пожежно-рятувального підрозділу.
Підбиваючи підсумки навчання, начальник Інституту післядипломної освіти, полковник служби ц.з. СЛОБОДЯНИК Володимир проаналізував роботу слухачів, відзначив найбільш успішних, надав низку пропозицій  щодо забезпечення безпеки автозаправних комплексів.
За результатами навчання слухачі отримали відповідні посвідчення про підвищення кваліфікації.

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД: