"Nowe tendencje w psychologii i pedagogice": Ігор Коваль взяв участь у VII Міжнародній науковій конференції
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Сьогодні майор служби цивільного захисту, радник ректора з гендерних питань Ігор КОВАЛЬ взяв участь у VII Міжнародній науковій конференції "Nowe tendencje w psychologii i pedagogice", що організовувалась Akademia Handlowa Nauk Stosowanych w Radomiu Wydział Nauk Społecznych (Польща). Він виступив з доповіддю на тему «Study of readiness for professional self-development of higher education graduates with specific training conditions», де висвітлив актуальну проблематику саморозвитку рятувальників.