Здобувач освіти ЛДУБЖД взяла участь у проєкті @disaster'23 (Федеративна Республіка Німеччина)
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Курсантка Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Лещук Антоніна разом з командою молодих лідерів Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки» взяла участь у захопливому багатонаціональному проєкті @disaster'23, організованому THW-Jugend у місті Оснабрюк, Федеративна республіка Німеччина. Цей проєкт тривав з 10 до 23 травня, і наша Антоніна мала змогу використовувати дидактичні, теоретичні та практичні методи порятунку людей, а також навчати інших відповідно до їх віку.
Вона вивчала методи порятунку людей з висоти, глибини та завалів, а також навчилася надавати першу допомогу та переміщати вантажі. Під час проєкту дівчина спілкувалася з 18 учасниками з України, 4-ма представниками з Ісландії та тренерами-волонтерами THW-Jugend.
Вона вивчала методи порятунку людей з висоти, глибини та завалів, а також навчилася надавати першу допомогу та переміщати вантажі. Під час проєкту дівчина спілкувалася з 18 учасниками з України, 4-ма представниками з Ісландії та тренерами-волонтерами THW-Jugend.