У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулось чергове засідання Вченої ради

Сьогодні відбулось чергове засідання Вченої ради Університету. Перед початком засідання заступник голови Вченої ради, перший проректор, професор Роман РАТУШНИЙ вручив атестат доцента Артуру РЕНКАСУ, диплом доктора філософії Володимиру ШАРОМУ, грамоту Західного наукового центру НАН України і МОН України Ярославу КИРИЛІВУ та грамоту ДСНС України за вагомий внесок в організацію наукової діяльності та з нагоди відзначення Дня науки Андрію ГАВРИСЮ. У ході засідання заступник Навчально-наукового інституту цивільного захисту Ольга МЕНЬШИКОВА відзвітувала про роботу підпорядкованого інституту. Професор Оксана БАБЕЛЮК, доцент Емілія КОСТИШИН та доцент Олександр ПРИДАТКО доповіли вищому колегіальному органу про стан підготовки до акредитації освітніх програм у 2023-2024 навчальному році. Вчена рада затвердила концепції освітньої діяльності у сфері післядипломної освіти за спеціальностями “Пожежна безпека” та “Цивільна безпека”, присвоїла гриф чотирьом навчальним виданням, рекомендувала до друку періодичні видання Університету: “Пожежна безпека”, “Вісник ЛДУ БЖД”, “Львівський філологічний часопис”, “Наукові записки ЛДУ БЖД. Педагогіка і психологія”. Також було затверджено теми докторських дисертацій Олени ЛАВРЕНЮК та Олександра НУЯНЗІНА і призначено рецензентів для попередньої експертизи їх дисертацій. Вчена рада затвердила разову спеціалізовану раду для розгляду та захисту дисертації Назара КОВАЛЯ. Наприкінці засідання на підставі результатів таємного голосування Вчена рада присвоїла вчене звання професора кафедри прикладної математики і механіки Олені ВАСИЛЬЄВІ.