МОВНИЙ ПРОСТІР СУЧАСНОГО СВІТУ

МОВНИЙ ПРОСТІР СУЧАСНОГО СВІТУ
Бакалаври та магістри філологи  ЛДУ БЖД взяли участь у VІІ Всеукраїнській науковій конференції студентів, аспірантів і молодих учених «МОВНИЙ ПРОСТІР СУЧАСНОГО СВІТУ».
Організаторами конференції виступили кафедра іноземних мов та перекладознавства Львівського державного університету безпеки життєдіяльності та кафедра загального і слов’янського мовознавства Національного університету «Києво-Могилянська академія». З вітальним словом виступила доцент кафедра іноземних мов та перекладознавства Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Пальчевська Олександра Святославівна, викладач кафедри Саламін Надія Андріївна виголосила доповідь на пленарному засіданні, заступник завідувача кафедри Маланюк Марія Степанівна головувала на секційному, магістри Софія Чир та Олена Роїк виконували функції секретаря. У конференції було представлено плнад 50 доповідей.
Конференція є продовженням серії щорічних спільних наукових заходів. Це вже стало традицією, що наші молоді науковці в кінці навчального року беруть участь у такому науковому форумі для обговорення результатів проведеної науково-дослідної роботи. Хочеться наголосити на різноманітності тематики доповідей, які були представлені: це і дискурсивні студії, і словникарство, корпусні та статистичні розвідки, доповіді, що висвітлюють соціолінгвістичні та лінгвокультурні аспекти мови, перекладознавчі зіставномовознавчі дослідження. Наукова робота студентів є невід’ємною складовою частиною наукової діяльності і ЛДУ БЖД, адже саме талановиті молоді науковці мають сказати своє вагоме слово у вирішенні багатьох мовознавчих проблем і завдань. Сподіваюся, що сьогоднішня конференція сприятиме формуванню і вдосконаленню наукової думки, виробленню нових концептуальних підходів у лінгвістиці.

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД: