ІННОВІНГ СУЧАСНИХ ТРЕНДІВ У МЕНЕДЖМЕНТІ БЕЗПЕКИ

ІННОВІНГ СУЧАСНИХ ТРЕНДІВ У МЕНЕДЖМЕНТІ БЕЗПЕКИ
Сьогодні кафедра права та менеджменту у сфері цивільного захисту Навчально-наукового інституту пожежної та техногенної безпеки спільно з Українською асоціацією з розвитку менеджменту та бізнес освіти (УАРМБО) організувала та провела Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Інновінг сучасних трендів у менеджменті безпеки».
З вітальним словом виступили т.в.о ректора університету, полковник служби цивільного захисту, доктор технічних наук, професор Роман РАТУШНИЙ; український журналіст Роман ЦИМБАЛЮК; директор Української асоціації з розвитку менеджменту та бізнес освіти (УАРМБО) Людмила ГОРОХОВА; директор департаменту комунікацій АТ "Кредобанк" Віктор ГАЛЬЧИНСЬКИЙ.
На пленарному засіданні, яке відбулося у форматі дискусійної панелі, учасники конференції мали змогу заслухати виступи та подискутувати з провідними фахівцями в галузі менеджменту та безпеки, стейкхолдерами та здобувачами вищої освіти, а саме: д.т.н., професором, професором кафедри, Заслуженим діячем науки і техніки України Олегом ЗАЧКОМ; керівником Служби навчання і розвитку АТ «Галичфарм» ТМ «АРТЕРІУМ» Мар’яною ІВАШИНОЮ; заступницею начальника управління, начальницею відділу підбору та оцінки персоналу управління персоналу Львівської міської ради  Богданою ЯРЕМЧУК; провідним спеціалістом відділу навчання, стажування та практики управління персоналом, координатором програми «Перший кар’єрний крок» Львівської міської ради Наталією ТОМЧУК; підприємницею, директоркою компанії «Вікна С-Стиль» Стефанією ХОМ’ЯК; начальником відділу Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону Андрієм РОЙКО; суддею Львівського окружного адміністративного суду Іреною ГУЛКЕВИЧ; директоркою відділу маркетингу Dinmark, експертом якісного кріплення в Україні та Європі Василиною ХАРХАЛІС; випускницею бакалаврської програми, магістром заочної форми навчання кафедри права та менеджменту у сфері цивільного захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, менеджером з адміністративної та комерційної діяльності підприємства стейкхолдера ТОВ «Фірма ЕРІДОН» Лілією ГРЕХ;  бізнес тренером, директором регіонального представництва у FeelGoodLabs Business Accelerator, проєктним менеджером агенції європейських інновацій, Advisor for the regional development у ULEAD з Європою в Львівській області, директором із стратегічного розвитку в компанії Agrodoctor  Іваном КУЛЬЧИЦЬКИМ; випускницею та стейкхолдером, начальником сектору міжнародного співробітництва ГУ ДСНС України у Львівській області Христиною АВДЄЄВОЮ; експерткою з розвитку бізнесу Анною КОСТЮК; д.е.н., професором, завідувачкою відділу регіональної економічної політики Світланою ШУЛЬЦ та  ад’юнктом кафедри Олегом КОВАЛЬЧУКОМ. Крім того, було заслухано інформацію про стан виконання рішень, прийнятих на попередніх конференціях.
Робота конференцій також відбувалася у секціях, на яких 210 учасників конференції (науково-педагогічні працівники, здобувачі вищої освіти, стейкхолдери та практики із понад 30 закладів вищої освіти, підприємств та організацій) представили понад 140 доповідей.
Варто відзначити широку тематику представлених доповідей: управління проєктами та програмами в галузі безпеки, інфраструктури, логістики та ІТ, HR-менеджменту та бізнес-проєктування, правових основ менеджменту, тощо. За результатами конференції стейкхолдери та здобувачі вищої освіти висловили свої пропозиції, щодо вдосконалення структур та наповнення освітніх програм першого та другого рівнів вищої освіти. Також за результатами конференції одноголосно прийнято рішення конференції.

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД: