500 днів супротиву України очима правоохоронців і правозахисників: представники ЛДУ БЖД взяли участь в освітньо-науковому інтенсиві (м. Київ)

Сьогодні курсанти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності на чолі із заступником начальника кафедри цивільного захисту та комп’ютерного моделювання екогеофізичних процесів Віктором Ковальчуком взяли участь в освітньо-науковому інтенсиві «500 днів супротиву України очима правоохоронців і правозахисників».
На початку заходу, що відбувся у Києві, з вітальним словом до присутніх звернулися державний секретар Міністерства внутрішніх справ України Інна Ящук та Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергій Крук.
На заході було обговорено 10 актуальних та важливих тем: загальний огляд дотримання прав людини та діяльність Секретаріату уповноваженого
Верховної Ради України в період війни, безвісне зникнення осіб за особливих обставин: особливості роботи уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, практика дотримання прав людини у Національній поліції України, захист в адміністративних судах соціальних прав та гарантій дітей, які внаслідок війни залишились сиротами, протимінна безпека особи та мінування ворогом територій України, виклики та комунікаційні стратегії МВС в період повномасштабної війни,  робота Офісу Генерального прокурора щодо документування злочинів, пов’язаних  із військовою агресією та налагодження комунікації з Міжнародним кримінальним судом тощо.  Також було дві панельні дискусії про загрози правам і свободам людини й громадянина у воєнний час та системи кримінальної юстиції в умовах війни.  Учасниками та спікерами виступили керівники та очільники Верховної Ради України, Верховного суду,  Офісу Президента України, Офісу Генерального прокурора,  Міністерства внутрішніх справ України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Національної поліції України, Державної прикордонної  служби України та Державної міграційної служби України.
Після жвавої дискусії та обговорення питань учасники заходу отримали сертифікати.