Зустріч виконавців науково-дослідної роботи

Зустріч виконавців науково-дослідної роботи
4 серпня у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулася зустріч виконавців науково-дослідної роботи за темою «Стан поводження населення з твердими побутовими відходами та механізми підвищення ефективності в системі управління побутовими відходами». До її виконання залучені науково-педагогічні працівники кафедри екологічної безпеки та представники органів місцевого управління з питань поводження з відходами Львівської міської ради.

В обговоренні практичних аспектів її виконання взяли участь: начальник управління з питань поводження з відходами Львівської міської ради Петро КІНАШ, заступник начальника управління, начальник відділу аналізу та контролю управління з питань поводження з відходами Львівської міської ради Марія ВІТЮК, начальник Навчально-наукового інституту цивільного захисту, д.т.н., професор Василь ПОПОВИЧ, завідувач кафедри екологічної безпеки, д.с.-г.н. наук, професор Андрій КУЗИК, доцент кафедри екологічної безпеки, к.с.-г.н., доцент Наталія ГРИНЧИШИН, викладач кафедри екологічної безпеки, к.с.-г.н. Тарас ШУПЛАТ і викладач кафедри екологічної безпеки Катерина КОРОЛЬ.

Актуальність виконання науково-дослідної роботи обумовлена прийняттям нового Закону України «Про управління відходами», який набув чинності з липня 2023 року і передбачає запобігання негативного впливу відходів на здоров’я людей і навколишнє природне середовище. Важлива роль у реалізації цього закону відводиться органам місцевого самоврядування. Обговоривши план та етапи виконання науково-дослідної роботи, виконавці погодились на першому етапі провести оцінку стану поводження населення з твердими побутовими відходами методом анкетування. Респондентами обрано учнів старших класів закладів загальної середньої освіти міста Львова. Проведене анкетування дозволить визначити основні проблеми населення в поводженні з твердими побутовими відходами та дозволить вибрати механізми для підвищення ефективності в управлінні відходами.

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД: