Українська Англійська

ЛДУБЖД

Всесвітній день прибирання відбувся в Україні попри війну!

Версия для печати
Всесвітній день прибирання відбувся в Україні попри війну!
Всесвітній день прибирання відбувся в Україні попри війну!
У Львівській області відбулася історична соціальна подія глобального масштабу Всесвітній день прибирання “World Cleanup Day”. Десятки тисяч учасників в нашій області під час традиційного прибирання очистили понад 100 офіційних локацій. До прибирань долучилися також студенти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності разом з викладачем кафедри екологічної безпеки Катериною КОРОЛЬ.
У 2023 році подія пройшла з дотриманням карантинних правил та норм воєнного стану. Усі локації Всесвітнього дня прибирання були рекомендовані органами місцевого самоврядування та попередньо перевірені співробітниками ДСНС на наявність мінно-вибухових предметів; поруч обов’язково було бомбосховище, куди учасники могли спуститися у разі повітряної тривоги. Під час сигналу тривоги волонтери у сховищах проводили цифрове прибирання разом з усіма учасниками.
Активно відбулась подія і на Львівщині. ГО “Let’s do it Ukraine” спільно з Управлінням молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації провели наради з волонтерами та активно готували протягом місяця локації для безпечного прибирання.
Головною локацією Львова став парк “Цитадель”, де активісти зібрали понад 900 кілограмів сміття, частину з якого відсортували та віддали на переробку. Крім місцевих жителів, до прибирання “Цитаделі” долучилися також студенти з Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, представники реабілітаційного центру Unbroken, Посли європейської молоді, ГО «ФРІ», ГО «AIESEC» та представники корпоративно-соціального бізнесу.
 Хай небо буде мирним, а Україна чистою!
.
 
 
 
 

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

[email protected]

Пошта Університету

Телефон звернення
щодо сексуальних домагань та проявів дискримінації
​тел. (032) 233-15-02