Воєнний досвід та психологічна підтримка: для здобувачів вищої освіти ЛДУ БЖД відбулась зустріч із піротехніком

Важливим фактором професійного становлення психолога в період воєнного стану є спілкування з очевидцями подій, професійними військовими, які працюють на «нулі». Сьогодні старшим викладачем кафедри практичної психології та педагогіки Ксенією БЕРЕЗЯК була організована зустріч першого курсу бакалаврів та першого курсу магістрів спеціальності «Психологія», ОПП «Практична психологія», «Екстремальна та кризова психологія», «Реабілітаційна психологія» з піротехніком Володимиром (прізвище, підрозділ не розголошується з етичних причин). Його небезпечна для життя праця була відзначена почесною грамотою, орденом «Золотий хрест». Помічною для успішної діяльності пану Володимира стала його освітня кваліфікація «Практичний психолог». Завдяки цьому він вміє регулювати свій психологічний стан під час бомбардування, розмінування. Були випадки, коли він допомагав своїм колегам, застосовуючи алгоритми надання першої психологічної допомоги при гострих реакціях на стрес (дихальні вправи, вправи на концентрацію). Зустріч пройшла у формі лекції-бесіди. Крім професійних питань реабілітації та реадаптації військовослужбовців здобувачі обговорювали болючі для суспільства теми: допустимість користування російською мовою у побуті, матеріальні потреби військових, побудова концепції майбутнього розвитку України у післявоєнний час.

Відділ організаційно-аналітичного забезпечення:
Відділ персоналу:
Центр науково-дослідної роботи:
(032) 233-32-40 +380 (67) 676 17 19

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД(0432) 61-15-68