У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулась патріотична акція «Естафета поколінь»

Сьогодні у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулась патріотична акція «Естафета поколінь». З 2015 року цей захід є шаною та виявом  вдячності усім героям без зброї, котрі виконують свій службовий обов’язок – ЗАПОБІГТИ! ВРЯТУВАТИ! ДОПОМОГТИ!.
Відкрив урочисту частину заступник Голови Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту Олександр Алімов та подякував нашим героям за рішучість, самовідданість та вірність присязі.
“Зараз кожен ваш виїзд, гасіння пожеж під обстрілами, ротація на деокупованих територіях,- це подвиг, котрий до снаги лише людям із надможливостями.  Нагороди, які ви сьогодні отримали та які, я сподіваюсь, ще отримаєте, це подяка кожної врятованої дитини, це вдячність сімей, котрі повернулись до своєї домівки, яку звільнили ЗСУ та розмінували  сапери ДСНС,”- вітаючи присутніх сказав проректор університету Володимир Піндер.
Опісля Олександр Федорович та Володимир Федорович вручили відзнаки Асоціації кращим працівникам територіальних органів і підрозділів ДСНС України.
Особливим гостем цьогорічної Естафета поколінь став майстер-сержант служби цивільного захисту, старший сапер відділення піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Донецькій області – Герой України Андрій Кошовець, який був удостоєний почесною відзнакою Асоціації Орденом «Велич і Пошана».
Під акомпанемент духового оркестру університету вокалісти та Студія Акторської Майстерності привітали героїв із врученням відзнак.
Заходи такого рівня є особливо значущими в умовах воєнного стану, адже кожен рятувальник має пам’ятати, що його робота  надважлива. РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!