Українська Англійська

ЛДУБЖД

Викладачі ЛДУ БЖД ознайомилися з підготовкою «Рятувальників гірських»

Версия для печати
Викладачі ЛДУ БЖД ознайомилися з підготовкою «Рятувальників гірських»
Викладачі ЛДУ БЖД ознайомилися з підготовкою «Рятувальників гірських»
Науково-педагогічні працівники кафедри спеціально-рятувальної підготовки та фізичного виховання Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, полковник служби цивільного захисту Андрій Петренко, підполковник служби цивільного захисту Дмитро Смоляк та майор служби цивільного захисту Ігор Кордіяка, у період з 13 до 17 листопада 2023 року стажувалися на навчальному пункті 2-го Спеціального центру швидкого реагування ДСНС України в м. Дрогобич.  
За період стажування ознайомилися з навчальною базою Центру, «Положенням про навчальний пункт»,  керівними документами з висотної підготовки, основами проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт в умовах гірського рельєфу, в лісових масивах, спелеологічних об'єктах, міжнародним досвідом діяльності  гірських пошуково-рятувальних формувань та виконання ними завдань за призначенням, а також взяли участь у практичних заняттях з підготовки «Рятувальників гірських».  
Здобуті під час стажування навички та отримані професійні знання з висотної підготовки будуть використані науково-педагогічними працівниками під час підготовки кваліфікованих фахівців пожежно-рятувальної справи.
.
 
 
 
 

Контактна інформація: 

Наша електронна пошта:

[email protected]

Пошта Університету